Przyczepa wywrotka BIGAB

T 7

W ubiegłym roku przedstawiliśmy nowy produkt w serii BIGAB. Pod nazwą BIGAB wprowadziliśmy na rynek przyczepę-wywrotkę o równie wysokiej jakości, dzięki której seria BIGAB zdobyła uznanie na rynku. Przyczepa-wywrotka stanowi alternatywę dla użytkowników chcących wykorzystywać ją do pracy z ciągnikami, koparkami i ładowarkami oraz osób, które potrzebują nieskomplikowanego i szybkiego sposobu na transport różnego rodzaju materiałów w warunkach, które ograniczają korzyści wynikające z wykorzystania hakowego systemu załadowczego.

BIGAB T-7 posiada stosunkowo prostą, wytrzymałą konstrukcję oraz cechy innych produktów BIGAB. Przyczepa charakteryzuje się ładownością 7 ton i kątem wychylenia wynoszącym 66°. Most kontenerowy o standardowych grubościach 5 mm płyty dolnej i 3 mm płyt bocznych może przenosić ładunek o objętości do 5,6 m3. T-7 to przyczepa gotowa do pracy. Wyposażenie opcjonalne obejmuje hamulce i inne opony. Przyczepa T-7 jest wyposażona w most, który umożliwia otwarcie zarówno tylnych, jak i bocznych drzwi (jak pokazano na zdjęciu), co dodatkowo ułatwia do niego dostęp.

Jednym z wyróżników przyczepy-wywrotki BIGAB jest skręcany dyszel (nie pokazany na zdjęciu) o regulowanej wysokości, zapewniający komfort i większe możliwości dostosowania przyczepy do konkretnych potrzeb. Dodatkowo oferujemy ułatwiający manewrowanie dyszel skrętny, użyteczny w przypadku prac wykonywanych w wąskich przestrzeniach.

Cena: Prosimy o kontakt telefoniczny

Wymiary przyczepy

Długość sumaryczna 5.305 m
Całkowita szerokość 2.31 m
Wysokość 1.79 m
Wymiary wewnętrzne powierzchni załadunku 3.675 × 2.175 × 0.7
Ładowność 5.6 m3
Grubość płyty dolnej 5 mm
Grubość płyt bocznych 3 mm
Ciężar własny przyczepy 2 020 kg
Maks. obciążenie 7 000 kg
Ciężar całkowity wraz z ładunkiem 9 020 kg
Osie 70 × 70
Hamulce Opcjonalny montaż hamulców bębnowych na 4 kołach
Wymaganie odnośnie do siły hamowania 160 bar
Maks. prędkość 40 km/h
Ucho holownicze, pionowe/poziome, maks. 14 000 / 2 000 kg
Obciążenie ucha holowniczego, przyczepa pusta 450 kg
Obciążenie ucha holowniczego, przyczepa z pełnym załadunkiem 1 260 kg
Kąt przechyłu przyczepy 66 °