Żuraw BIGAB

Żuraw 6,6 metra

Hakowe systemy załadowcze BIGAB są oryginalnym szwedzkim produktem powstałym na bazie 30 lat rozwoju. BIGAB jest prosty w swojej konstrukcji, w najlepszym znaczeniu tego słowa, ale nawet najlepsze rozwiązania wymagają zmian konstrukcyjnych i udoskonaleń. Przedstawiamy pierwszy krok w PRO BIGAB. PRO BIGAB obejmuje zarówno modernizację konstrukcji, jak i poprawę funkcjonalności. Sugestie i propozycje użytkowników naszych produktów stanowią podstawę prac nad rozwojem PRO BIGAB. PRO BIGAB to rozłożony w czasie proces rozwoju produktu.

Hakowe systemy załadowcze BIGAB są oryginalnym szwedzkim produktem powstałym na bazie 30 lat rozwoju. BIGAB jest prosty w swojej konstrukcji, w najlepszym znaczeniu tego słowa, ale nawet najlepsze rozwiązania wymagają zmian konstrukcyjnych i udoskonaleń.

Przedstawiamy pierwszy krok w PRO BIGAB. PRO BIGAB obejmuje zarówno modernizację konstrukcji, jak i poprawę funkcjonalności. Sugestie i propozycje użytkowników naszych produktów stanowią podstawę prac nad rozwojem PRO BIGAB. PRO BIGAB to rozłożony w czasie proces rozwoju produktu.

Jest wielu użytkowników, którzy zgłaszają chęć zastosowania żurawia typu Z do swoich BIGAB. Żuraw typu Z jest zaprojektowany specjalnie dla BIGAB. Żuraw jest zbudowany tak, aby znajdował się z przodu wieży w pozycji transportowej, dzięki czemu nie powoduje kolizji w czasie przechylania i zaczepiania. Wiele wysiłku włożono w poprawę widoczności z kabiny ciągnika podczas przechylania i zaczepiania.

Cena: Prosimy o kontakt telefoniczny

Wymiary żurawia | Schemat podnoszenia

Żuraw

Udźwig netto 48 kNm
Moment obrotu 16 kNm
Kąt obotu 380 °
Zasięg 6.6 m
Długość wysięgnika teleskopowego 1.45 m
Zalecany przepływ 50 - 80 l/min
Ciśnienie robocze 190 bar
Waga w kg z chwytakiem 0,20 / Masa żurawia* 952/820
Waga w kg z chwytakiem 0,22 / Masa żurawia* 963/820
Siła udźwigu w kg przy pełnym rozłożeniu (bez chwytaka/rotatora) 750
* Masy uwzględniają chwytak, rotator i łącznik.