Przyczepa leśna z żurawiem Farma

Żuraw 8,5 metra, Przyczepa 14-tonowa 4WD

Napędzana i dobrze wyposażona przyczepa jezdna to wszechstronna maszyna, mająca nisko położony środek ciężkości, co gwarantuje najlepszą dostępność. Standardowo przyczepa posiada hamulce tarczowe dwóch kół i unikalną kompensację hydrauliczną wózka zwrotnego. Przyczepa jest głównie oferowana z profesjonalnym żurawiem C 6,5 z wysięgnikiem teleskopowym o zasięgu 6,5 m, który można zwiększyć do 7,2 m po pełnym rozłożeniu ramy z dyszlem skrętnym. Udźwig wynosi 625 kg bez chwytaka i rotatora. W 2010 r. ta przyczepa będzie również dostępna z nowym żurawiem C 8,5 z oferty Generation 2, wyposażonym w łącznik, który optymalizuje jego ruch i zwiększa udźwig. Model C 8,5 posiada podwójny wysięgnik teleskopowy o długości
3 m.

Moduł hydrauliczny wchodzi w skład wyposażenia standardowego z rozdzielaczem elektrycznym On/Off chwytaka, wysięgnika teleskopowego, wsporników i napędu. Lekki (10,5 kg) moduł hydrauliczny zwiększa wszechstronność przyczepy. Możemy zaproponować różne układy sterowania żurawiem i przyczepą, m.in. rozdzielacze proporcjonalne z opcjonalnym modułem radiowym oraz serwozawory hydrauliczne z rozdzielaczem elektrycznym On/Off, w obu przypadkach sterowane za pomocą drążka.

Punkt obrotu dyszla skrętnego ramy w tej napędzanej przyczepie do transportu drewna znajduje się za ekranem, co zapewnia optymalną manewrowość i uniwersalne połączenie ciągnika z przyczepą.

Przyczepa może zostać wyposażona we własny układ hydrauliczny, co zapewnia pełną niezależność od wydajności układu hydraulicznego ciągnika. Układ hydrauliczny składa się z pompy wału odbioru mocy, zbiornika i filtra. Możemy zaoferować różne pompy tłokowe lub zębate.

Napędzana przyczepa jest wyposażona w wózek zwrotny z kompensacją hydrauliczną, który można zdemontować z ciągnika. Po każdej stronie rury środkowej znajduje się tłok hydrauliczny, który potrafi przesunąć wózek o 7 0 cm. Zapewnia to lepsze wyważenie przy różnej długości dłużyc, a także pomaga w trudnych warunkach oraz w razie ugrzęźnięcia kół przyczepy.

Cena: Prosimy o kontakt telefoniczny

Wymiary przyczepy | Wymiary żurawia | Zestawienie

Przyczepa

Ładowność 14 000 kg
Powierzchnia załadunku 2.8 m2
Prześwit 530 mm
Wymiary kół 500/55 - 17 Trac
Masa przyczepy w wersji podstawowej 2 966 kg
Kąt skrętu z dyszlem skrętnym ramy 48 °

Żuraw

Udźwig netto 45 kNm
Moment obrotu 16 kNm
Kąt obotu 360 °
Zasięg 8.5 m
Długość wysięgnika teleskopowego 3 m
Zalecany przepływ 40 - 70 l/min
Ciśnienie robocze 190 bar
Waga w kg z chwytakiem 0,20 / Masa żurawia* 985/850
Waga w kg z chwytakiem 0,22 / Masa żurawia* 1 020/850
Siła udźwigu w kg przy pełnym rozłożeniu (bez chwytaka/rotatora) 520
* Masy uwzględniają chwytak, rotator i łącznik.