Przyczepa leśna z żurawiem Farma

Żuraw 8,5 metra, Przyczepa 16-tonowa 4WD Gen2

FARMA z dumą przedstawia nasz największy i najbardziej zaawansowany model z napędem T16 4WD z serii Generation 2. Przyczepa klasy forwarder dla wykonawców robót leśnych. Przyczepa stworzona w oparciu o doświadczenia użytkowników, która doskonale zachowuje się w swoim środowisku pracy.

Ośmiokątny wygięty centralny profil nadaje przyczepie nowy i innowacyjny wygląd, zwiększając jej odporność na uderzenia i zdolność do pokonywania wystających pni i kamieni w lesie. Model T16 4WD posiada w standardzie napęd hydrauliczny z dwoma trybami jazdy – do przodu i do tyłu. Napęd 4WD przyczepy należy do najmocniejszych na rynku. Prędkość napędu można regulować w zakresie 0-4 km/h. Napęd jest niezwykle przydatny w czasie jazdy w trudnych warunkach po miękkim podłożu i w terenie górzystym. Szeroka przyczepa oferuje większą stabilność w czasie jazdy.

Składany hydraulicznie ekran zwiększa dostępność do przestrzeni za żurawiem i poprawia widoczność. Przyczepa jest wyposażona w podwójne siłowniki sterujące, które zapewniają jednakowy moment skręcający na dyszlu holowniczym. Przyczepa do transportu drewna ma duży prześwit i jest wyposażona w opony 600/50×22,5 Trac.

Standardowo przyczepa jest wyposażona w hamulce bębnowe 4 kół. Ukryte przewody oraz zintegrowane w podwoziu tylne światła zapewniają dobrą ochronę wrażliwych części podczas robót leśnych.
T16 4WD to profesjonalna przyczepa do transportu drewna, wyposażona w wiele udogodnień. Hydraulicznie wydłużana rama w standardzie. Ramę można wydłużyć o 80 cm, co pozwala szybko uzyskać optymalną równowagę przy różnej długości pni i oferuje inne zalety, na przykład w trudnych warunkach.

Przyczepa jest wyposażona w najdłuższy i najbardziej profesjonalny żuraw FARMA C 8.5. Nowoczesny żuraw z systemem łączników. Konstrukcja żurawia oferuje bardzo dobre parametry przy krótkim zasięgu, bardziej wyrównaną pracę i ramię zewnętrzne o jednakowej sile w całym obszarze roboczym. Model C 8.5 ma podwójny wysięgnik teleskopowy o całkowitej długości 3 m. Żuraw można dostosować do indywidualnych potrzeb w zakresie sterowania. Posiadamy najbogatszą na rynku ofertę rozdzielaczy. Począwszy od najprostszych po najbardziej zaawansowane.

Przyczepa T16 4WD występuje w tym samym odcieniu zieleni, co reszta oferty FARMA.

Cena: Prosimy o kontakt telefoniczny

Wymiary przyczepy | Wymiary żurawia | Zestawienie

Przyczepa

Ładowność 16 000 kg
Powierzchnia załadunku 3.2 m2
Prześwit 605 mm
Wymiary kół 600/50 - 22.5
Masa przyczepy w wersji podstawowej 4 000 kg
Kąt skrętu z dyszlem skrętnym ramy 52 °

Żuraw

Udźwig netto 45 kNm
Moment obrotu 16 kNm
Kąt obotu 360 °
Zasięg 8.5 m
Długość wysięgnika teleskopowego 3 m
Zalecany przepływ 40 - 70 l/min
Ciśnienie robocze 190 bar
Waga w kg z chwytakiem 0,20 / Masa żurawia* 985/850
Waga w kg z chwytakiem 0,22 / Masa żurawia* 1 020/850
Siła udźwigu w kg przy pełnym rozłożeniu (bez chwytaka/rotatora) 520
* Masy uwzględniają chwytak, rotator i łącznik.